Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? (Farmerama! ) [A...

Mit tegyek? (Farmerama! ) [A többi lent]

Figyelt kérdés

Regisztráltam Farmerama-ra iwiw-en. (A felhasználómat tuti tudom :) ) Mivel mindig hosszadalmas az iwiw-en játszani és amúgy is kisebb a kép, ezért megpróbáltam a farmerama.hu-n. Beírtam a felhasználót (ami tuti h jó) meg persze a gondolt jelszót is. (Az utóbbi valószínűleg nem jó, mert nem engedett be.) Mit tegyek, hogy újra megtudjam a jelszómat, és ne csak az iwiw-en tudjak játszani? Tudom van ott egy ilyen: Elfelejtett jelszó?

Beírom a felhasználómat és megnézem az e-mail-jeimet, SEMMI! Beírom az e-mail-címemet, akkor meg egy másik reg. adatait adja meg, mivel nem csak egyszer regeltem.

MIT TEGYEK?!

Meg még valamit kérdeznék!: Lehet törölni a karaktereket?

Ha igen, akkor azt hogyan?

Előre is köszi a válaszokat


2010. nov. 8. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor belépsz a farmerama.hu-ra ott van fent játékosnév felett hogy ELFELEJTETT JELSZÓ
2010. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy hülyeséget mondok, de szerintem regisztrálnod kell a farmerama.hu n.

2010. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondom a 13:10-esnek: te nem olvastad el teljesen amit írtam v nem értetted!

Előzőnek: tudom, hogy ha farmerama.hu-n regelnék akkor menne, mert már regeltem is egy másikkal, de azzal nem játszok csak megpróbáltam, hogy megy-e. Ment és ezér is kérdezem, hogy hogyan lehet törölni a karaktert. Hm...?

De most ha regelnék megint újjal azzal nem mennék semmire, nem akarom előről kezdeni, mert amúgy is a mostanival nagyon jól állok, de csak iwiw-en tudok játszani...

2010. nov. 8. 16:56
 4/7 anonim válasza:
regisztrálj a [link] oldalon ja és a felhasználót nem lehet törölni én már csak tudom mert tagja vagyok a farmerama klubnak.
2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy az iwiw-en regelt farmerama-val szeretnék játszani nem csak iwiw-en, hanem a famerama.hu-n!!!

Nem akarok új karit/felhasználót csinálni a farmerama.hu-n!!!!

2010. nov. 10. 21:40
 6/7 M@x ***** válasza:
pedig sajnos muszáj lesz!
2010. nov. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiemelném a kérdést csak nem lehet..! :)
2010. nov. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!